Lucrător în depozit în Germania. Se lucrează pe sectorul legume & fructe, produse reci.

Descrierea companiei

Credo Personal und Logistik GmbH este o companie cu servicii regionale de personal, cu sediul în Koblenz (Renania-Palatinat). Portofoliul nostru include angajare temporară calificată și plasare directă de personal pentru zonele de transport, logistică a depozitelor și preluarea comenzilor.

Pentru noi, accentul este pus pe oameni. Aceasta este cerința pentru munca noastră zilnică. Oferim personal precis, în timp util, în conformitate cu specificațiile clienților noștri. Avem o vastă experiență și cunoștințe în sectorul logistic.

Performanța fiecărui individ este importantă pentru compania noastră.

Prin urmare, scopul nostru este să asigurăm un sistem de plată profitabil și o parte din profit pentru angajații noștri.

Cerințe:

cunoașterea de germană sau engleză în mod special cifrele este obligatorie;

-încredere și seriozitate;

-disponibilitate pentru lucru flexibil și în week-end;

– se lucrează 5-6 zile pe săptămână.

Atribuții:
-muncă fizică;
-aranjare marfă pentru retail;
-asigurarea mărfii cu folie.

Oferim:

  • Loc de munca sigur;
  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Salariu de până la 2500€ cu ore suplimentare;
  • Cazare (ca. 300€- 350€ / lună, locuinte de serviciu complet mobilate si utilate);
  • Asigurare medicală;

Se oferă sprijin pentru demersurile ce trebuiesc făcute la instituțiile de stat( primărie, bancă, finanțe);

Locuința se află la circa 5-10 km departare de depozit, nu asigurăm transport.

Pentru cei interesati, va puteti adresa la numarul de telefon +49 261 200 787 25

Sau ne puteti scrie si pe WhatsApp 004915213651903 , între intervarul orar 08.00-16:00 Uhr

Sau la adresa de email i.chiriac@credozeitarbeit.de