Angajam muncitori necalificati, barbati/femei/cupluri la Fabrica de bere Ottakringer. Locatia – Austria – Viena

Se ofera:

  • contract individual munca 6 luni
  • Salariu 1800 EURO net luna
  • Transport gratuit
  • O masa calda zilnic
  • Cazare gratuit, se va face in garsoniere complet utilate, cate 2 persoane in garsoniera

Responsabilitati:

  • munca la banda
  • program munca 10 ore pe zi de luni pana vineri

Cerinte:

  • acte necesare: arte identitate sau pasaport
  • asigurare obligatorie de calatorie
  • cardul european de sanatate

Pentru inscrieri sunati la NUMARUL DE TELEFON afisat: 0720799955

Avand in vedere faptul ca acest anunt va fi promovat, este posibil ca in momentul in care incercati sa luati legatura telefonic cu angajatorul sa fie deja intr-un alt apel si sa nu va poata raspunde.

Ce trebuie sa faceti in aceasta situatie?

  • va asigurati ca ati apelat intr-o zi lucratoare si la o ora rezonabila
  • apelati angajatorul mai tarziu
  • lasati un mesaj

Atentie! In cazul in care va simtiti in pericolul de a fi inselat de catre angajator nu oferiti sume de bani acestuia si sunati la numarul de urgente 112!

Muncitori – Fabrica de bere
Etichetat pe:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *