Angajam persoane calificate sau necalificate pentru munca in domeniu ambalarii si manipularii produselor textile (haine).

Oferta de munca:
– Program de lucru full-time;
– Contract de muncă pe perioada nelimitata din prima zi de lucru;
– Vacanta platita 24 zile;
– Instruire la locul de muncă;
– Bonusuri în funcție de experiență și performanță;
– Salariu motivant începând cu 10,45 EUR Brutt/pe oră brut.(+ 25% turele de noapte);
– Cazare pentru doua persoane intr-o camera (300 EURO persoana) utilitatile si internetul sunt incluse in pret;
– Firma se ocupa de perfectarea documentelor, inclusiv de permisul de sedere si deschiderea unui cont bancar;

Cerinte:

– Cetățenia UE;
– Cunostinte medii de limba germana sau limba rusa;
– Permisul de conducere categoria B, reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:
Sortați sau ambalați produsele textile într-un mediu industrial.

Pentru mai multe detalii:

+40747412364 WhatsApp/Viber

Avand in vedere faptul ca acest anunt va fi promovat, este posibil ca in momentul in care incercati sa luati legatura telefonic cu angajatorul sa fie deja intr-un alt apel si sa nu va poata raspunde.

Ce trebuie sa faceti in aceasta situatie?

  • va asigurati ca ati apelat intr-o zi lucratoare si la o ora rezonabila
  • apelati angajatorul mai tarziu
  • lasati un mesaj

Atentie! In cazul in care va simtiti in pericolul de a fi inselat de catre angajator nu oferiti sume de bani acestuia si sunati la numarul de urgente 112!

!!! Muncitori in productie – fabrica textile Germania
Etichetat pe:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *