Se angajează muncitor depozit pentru Olanda la Compania Bidfood , din Geleen- Olanda.

Atribuții:

  • – Asigurarea stocării corespunzătoare a docurilor de transport cu containere
  • – controlul comenzilor, atribuirea acestora la docul corespunzător, raportarea erorilor și rezolvarea problemelor
  • – reaprovizionarea containerelor de produse și produse – legume, fructe etc.
  • – lucrul pe teren împreună cu șoferul companiei
  • – asistarea șoferului pe traseu prin navigare și încărcare și
  • – descărcarea containerelor
  • – menținerea unor relații bune cu clienții Bidfood
  • – efectuarea altor lucrări de depozit la nevoie
  • – lucru la diferite temperaturi.
  • – Cu cât mediul tău de lucru este mai rece, cu atât câștigi mai mult.
  • Dacă lucrezi într-un depozit frigorific, primești îmbrăcăminte specială de protecție și pauze suplimentare.

Program de lucru:

04:45-15:00 (sfârșitul lucrărilor la containere în jurul orei 07:30-08:00)

Bonus de tură:

De la 04:45 la 06:00 – 50% indemnizație (12,95 € + 25% = 16,18 € /oră)

Se oferă:

tarif orar: 12,95€ /ora (brut) + 8.33% indemnizatie de concediu!

săptămâna completă de lucru de 38 de ore salariu săptămânal integral

asigurări de sănătate cu acoperire completă

locuințe frumoase ale companiei muncă într-o companie cunoscută la nivel internațional

atmosferă bună și mediu de lucru sigur

cantină modernă cu o mulțime de produse proaspete zilnice la prețuri mici

€ 200 anual pentru îngrijiri dentare de urgență

Cerinte:

Bune cunoștințe de limba engleză

Permis auto

Puteți câștiga bani în plus pentru a vă conduce colegii la muncă cu o mașină de serviciu.

Puteți câștiga un bonus de până la 40 EUR net/săptămână făcând acest lucru.

Pentru mai multe detalii:

Tel/Whatsapp : +40729150282

Acest anunț a fost preluat în integralitate de pe facebook. Acest anunț a fost preluat pentru a veni în sprijinul dvs în scopul găsirii unui loc de muncă, aici găsiți linkul original al anunțului:

Dacă vă interesează mai multe locuri de muncă, vă rugăm să accesați:

Poate vă interesează și următoarele locuri de muncă:

ATENȚIE! E-JOBZ.RO NU ESTE FIRMA ANGAJATOARE ȘI NICI NU ARE O RELAȚIE DE PARTENERIAT CU ACEASTA, ASTFEL CĂ NU ÎȘI ASUMĂ RESPONSABILITATEA FAȚĂ DE INFORMAȚIILE TRANSMISE!

Muncitor depozit pentru Olanda, plata 12,95€ /ora+25% = 16,18 € /oră sporuri.
Etichetat pe:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *